Vefatının 13. Sene-i Devriyesinde, Milli Görüş Lideri Prof. Dr. #NecmettinErbakan Hocamızı rahmet ve hürmetle yâd ediyoruz.

Hocamızı Anma ve Kadim Dostlar Buluşması programına davetlisiniz.

Tarih: 25 Şubat 2024
Adres: Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi (ZKSM) Büyük Salon

Program Planı: 
07.00 - 07.30 Sabah Namazı: Merkezefendi Camii

07.30 - 08.00 Kabir Başında Kur'an Tilaveti ve Dua

08.00 - 08.30 Salona Geçiş, Selamlaşma ve Çorba İkramı

08.30 - 10.30 Anma Programı

Necmettin Erbakan Hoca'mızı dualarla andık.

Cihannüma Derneği olarak Türkiye'nin 81 ilinde düzenlediğimiz 89 farklı program ile "Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya mefkûresine liderlik etmiş, Türk Siyaseti'nde yaptığı hamleler ile milletimizin özgüvenini geri getirmiş olan Rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca'mızı dualar ile andık.

Gerçekleştirdiğimiz programlar:
Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Balıkesir-Edremit, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gaziantep/Nizip, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmir/Torbalı, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, KKTC, Kocaeli, Konya, Konya/Kulu, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şanlıurfa/Birecik, Şanlıurfa/Siverek, Şanlıurfa/Halfeti, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak
 

Whatsapp Whatsapp